Objednejte si n.joy ještě dnes!

Získáte jeden měsíc na vyzkoušení zdarma!

Odstartujte svůj věrnostní program s podporou n.joy card. První měsíc si můžet vše vyzkoušet zcela zdarma a bez závazku. Pokud si n.joy nezamilujete, zkrátka nám pošlete vybavení nazpět a je to!

Co všechno získáte v balíčku n.joy?

n.joy je platforma, která Vám umožní vytvořit vlastní věrnostní program pro Vaše zákazníky. Vše ovládáte a o všem rozhodujete Vy sami. Lépe své zákazníky poznáte, budete s nimi jednoduše komunikovat napřímo a budovat tak skutečně dlouhodobý vztah. To vše v rámci jednoho balíčku služeb!

1 990 Kč

se vším všudy měsíčně

V případě dloudobé spolupráce jsou k dispozici zvýhodněné varianty. Při úhradě 6 měsíců předem získáte 1 měsíc služby n.joy zdarma, zaplatíte 9 950 Kč za půl roku. Když zaplatíte 12 měsíců dopředu, získáte 2 měsíce zdarma, zaplatíte tedy 19 900 Kč za rok.

Díky unikátní platformě n.joy, ve které sledujete aktivity a chování Vašich zákazníků, můžete být vždy o krok napřed oproti konkurenci ve Vašem městě.

chci objednat n.joy

Získejte mnoho dalších informací!

Díky n.joy se dozvíte co Vaše zákazníky opravdu baví, kdy jsou ve Vašem podniku nejraději, kteří z nich u Vás nejvíce utrácí a jaké výhody opravdu oceňují